[Ответить в тред] Ответить в тред

02/12/16 - Конкурс визуальных новелл доски /ruvn/
15/11/16 - **НОВЫЙ ФУНКЦИОНАЛ** - Стикеры
09/10/16 - Открыта доска /int/ - International, давайте расскажем о ней!

Check this out!


Новые доски: /2d/ - Аниме/Беседка • /wwe/ - WorldWide Wrestling Universe • /ch/ - Чатики и конфочки • /int/ - International • /ruvn/ - Российские визуальные новеллы • /math/ - Математика • Создай свою

[Назад][Обновить тред][Вниз][Каталог] [ Автообновление ] 21 | 4 | 16
Назад Вниз Каталог Обновить

Эрдоган заявил об изменении отношения Кремля к Асаду Аноним 25/04/17 Втр 22:56:39  780944  
RRRAGE! 3

"Путин сказал мне: Эрдоган, не пойми меня неправильно. Я не защищаю Асада, я не его адвокат", - сказал Эрдоган.

Президент Турции Реджеп Эрдоган заявил, что Россия изменила свое отношение к президенту Сирии Башару Асаду. Об этом Эрдоган заявил в интервью Reuters.http://www.reuters.com/article/us-turkey-politics-erdogan-syria-idUSKBN17R2GU

Также Эрдоган заявил, что конфликт в Сирии не может быть решен при условии сохранения у власти Асада. "До тех пор, пока Асад остается у власти, решение по Сирии не может быть принято. Он напал на своих людей с танками, пушками, бомбами, с применением химического оружия, с истребителями. Сирию надо освободить от него, чтобы возникла перспектива окончания этого конфликта", - сказал он. Напомним, вчера Соединенные штаты Америки ввели 271 санкцию против правительства Башара Асада в Сирии за предполагаемое использование химического оружия. В том числе, санкции введены в отношении сотрудников Центра научных исследований и разработок Сирии, сирийского государственного органа, ответственного за разработку и производство нетрадиционного оружия.
Полный текст читайте здесь: https://www.rbc.ua/rus/news/erdogan-zayavil-izmenenii-otnosheniya-rossii-1493148463.html
Аноним 25/04/17 Втр 23:00:30  780957
RRRAGE!

>>780944 (OP)
>"Путин сказал мне: Эрдоган, не пойми меня неправильно. Я не защищаю Асада, я не его адвокат", - сказал Эрдоган.
В голосину.
Аноним 25/04/17 Втр 23:09:36  780990
RRRAGE! 1

>>780944 (OP)
>rbc.ua
>UA

ты кого решил наебать, пёс?
Аноним 25/04/17 Втр 23:14:38  781006
RRRAGE!

>>780944 (OP)
Какие же хохлы дeгeнeраты, пиздец просто.
Аноним 25/04/17 Втр 23:15:35  781007
RRRAGE!

>>780990
Президент Тайіп Ердоган наполягав Там не може бути ніякого рішення конфлікту в Сирії в той час як президент Башар аль-Асад залишається при владі, і президент Росії Володимир Путін сказав, що він сказав йому особисто не був Вчинені сирійського лідера.

«Асад не адреси передбачуваного рішення в Сирії», Ердоган повідомив Рейтер в інтерв'ю року Президентський палац в Анкарі. «Звільнений від Асада Сирія СЛІД не повинні, що вона може з'явитися рішення.»

«До тих пір поки Асад залишається при владі, рішення не може бути ніколи створено в Сирії," сказав Ердоган. «Він Його народ напав з танками, гарматами, з стовбурних бомбами, із застосуванням хімічної зброї, з винищувачами. Як ви думаєте, що він може бути засобом для вирішення?»

Також Ердоган натякнув на пом'якшення підтримки Росією сирійського президента. Президент Росії Володимир Путін, він сказав, сказав йому, «» Ердогану, не зрозумійте мене неправильно. Я не прихильник Асада року, я не його адвокат ». Ось що він сказав. Путін розповів мені це».

Там є події на сирійському Путіна «не може розділити з нами," турецький президент сказав: «Але зараз Путін (президент США Дональд) Trump, США, Іран, Саудівська Аравія, Катар, ми все взяла на себе активну роль у зусиллях створити рішення в Сирії. ми можемо допомогти ми можемо отримати разом, і народ Сирії, щоб скласти свою власну думку ".

Президент Туреччини гаряче заперечував, що єдиною альтернативою Асаду було б сунітські джихадісти Такі, як ісламська держава до влади в Сирії, і сирійці, що б знайти шлях вперед, якщо Звільнившись від Його влади.

«Daesh не збирається замінити Асад," сказав він, використовуючи арабська акронім для ісламської держави. «Daesh не є представником ісламу, вони є богохульство, вони не мають ніякого відношення до ісламу, і це щось ми все повинні погодитися.»

Він сказав, що обговорював це питання з Трампом і Путіним, не зумівши зробити будь-який прогрес з колишнім президентом США Барак Обама.

Тепер, за його словами, з «новою адміністрацією буде говорити про WE ARE цих аспектів і ми збираємося запросити їх, щоб зробити наступний крок вперед з нами так, що доля Сирії може бути ідентифікована народом Сирії».

«Асад сотні тисяч людей вбито і у мене в країні біженців 3 мільйони, 1,5 мільйона у біженців В даний час в Лівані, і біженці Там близько 1 мільйона чоловік в Йорданії і покинули свої ЦІ батьківщини.

«Чому? Асад є єдиною причиною. Ми можемо більше не говорити про рішення з Асадом або наші зусилля будуть марними, так що ми повинні дозволити народу Сирії вибрати свого лідера.»

Він був сказана Ердогана довіреною Існує безліч альтернатив Асада. «У мене немає нерішучості, у мене немає ніяких застережень. Там є багато імен Хто ідеал може бути наступним лідером.»
Prezydent Tayip Erdohan napolyahav Tam ne mozhe buty niyakoho rishennya konfliktu v Syriyi v toy chas yak prezydent Bashar alʹ-Asad zalyshayetʹsya pry vladi, i prezydent Rosiyi Volodymyr Putin skazav, shcho vin skazav yomu osobysto ne buv Vchyneni syriysʹkoho lidera.

«Asad ne adresy peredbachuvanoho rishennya v Syriyi», Erdohan povidomyv Reyter v interv'yu roku Prezydent·sʹkyy palats v Ankari. «Zvilʹnenyy vid Asada Syriya SLID ne povynni, shcho vona mozhe z'yavytysya rishennya.»

«Do tykh pir poky Asad zalyshayetʹsya pry vladi, rishennya ne mozhe buty nikoly stvoreno v Syriyi," skazav Erdohan. «Vin Yoho narod napav z tankamy, harmatamy, z stovburnykh bombamy, iz zastosuvannyam khimichnoyi zbroyi, z vynyshchuvachamy. Yak vy dumayete, shcho vin mozhe buty zasobom dlya vyrishennya?»

Takozh Erdohan natyaknuv na pom'yakshennya pidtrymky Rosiyeyu syriysʹkoho prezydenta. Prezydent Rosiyi Volodymyr Putin, vin skazav, skazav yomu, «» Erdohanu, ne zrozumiyte mene nepravylʹno. YA ne prykhylʹnyk Asada roku, ya ne yoho advokat ». Osʹ shcho vin skazav. Putin rozpoviv meni tse».

Tam ye podiyi na syriysʹkomu Putina «ne mozhe rozdilyty z namy," turetsʹkyy prezydent skazav: «Ale zaraz Putin (prezydent SSHA Donalʹd) Trump, SSHA, Iran, Saudivsʹka Araviya, Katar, my vse vzyala na sebe aktyvnu rolʹ u zusyllyakh stvoryty rishennya v Syriyi. my mozhemo dopomohty my mozhemo otrymaty razom, i narod Syriyi, shchob sklasty svoyu vlasnu dumku ".

Prezydent Turechchyny haryache zaperechuvav, shcho yedynoyu alʹternatyvoyu Asadu bulo b sunit·sʹki dzhykhadisty Taki, yak islamsʹka derzhava do vlady v Syriyi, i syriytsi, shcho b znayty shlyakh vpered, yakshcho Zvilʹnyvshysʹ vid Yoho vlady.

«Daesh ne zbyrayetʹsya zaminyty Asad," skazav vin, vykorystovuyuchy arabsʹka akronim dlya islamsʹkoyi derzhavy. «Daesh ne ye predstavnykom islamu, vony ye bohokhulʹstvo, vony ne mayutʹ niyakoho vidnoshennya do islamu, i tse shchosʹ my vse povynni pohodytysya.»

Vin skazav, shcho obhovoryuvav tse pytannya z Trampom i Putinym, ne zumivshy zrobyty budʹ-yakyy prohres z kolyshnim prezydentom SSHA Barak Obama.

Teper, za yoho slovamy, z «novoyu administratsiyeyu bude hovoryty pro WE ARE tsykh aspektiv i my zbyrayemosya zaprosyty yikh, shchob zrobyty nastupnyy krok vpered z namy tak, shcho dolya Syriyi mozhe buty identyfikovana narodom Syriyi».

«Asad sotni tysyach lyudey vbyto i u mene v krayini bizhentsiv 3 milʹyony, 1,5 milʹyona u bizhentsiv V danyy chas v Livani, i bizhentsi Tam blyzʹko 1 milʹyona cholovik v Yordaniyi i pokynuly svoyi TSI batʹkivshchyny.

«Chomu? Asad ye yedynoyu prychynoyu. My mozhemo bilʹshe ne hovoryty pro rishennya z Asadom abo nashi zusyllya budutʹ marnymy, tak shcho my povynni dozvolyty narodu Syriyi vybraty svoho lidera.»

Vin buv skazana Erdohana dovirenoyu Isnuye bezlich alʹternatyv Asada. «U mene nemaye nerishuchosti, u mene nemaye niyakykh zasterezhenʹ. Tam ye bahato imen Khto ideal mozhe buty nastupnym liderom.»
Аноним 25/04/17 Втр 23:20:19  781013
RRRAGE! 1

>>780990
>>781006
Дауны? Там же ссылка на рейтерс есть. Или ВАШИ НОВОСТИ НЕ НОВОСТИ ССЫЛОЧКУ НА RT?
Аноним 25/04/17 Втр 23:21:58  781017
RRRAGE! 1

Сасать, рузня
Аноним 25/04/17 Втр 23:22:56  781019
RRRAGE!

Ух, ебаные хохлы. Опять они своими .ua хотят посеять раздор на русской земелюшке.
Аноним 25/04/17 Втр 23:24:55  781022
RRRAGE!

>>781013
Мне вообще пох на статью, ссылки, хохлов, рейтерс и рт. Я спамлист тестирую. Какие же хохлы дигинираты кароч.
Аноним 25/04/17 Втр 23:25:04  781023
RRRAGE! 1

>>781006
Статья про турцию и сирию, а пидорашка все равно порвалась об хохлов. Что за порода такая.
Аноним 25/04/17 Втр 23:26:27  781028
RRRAGE!

14647231831190.jpg (37Кб, 324x696)
>>781023
Не проецируй, будь ласка.
Аноним 25/04/17 Втр 23:27:20  781031
RRRAGE! 1

>>781007
Бля, какже хохлы заебали постить высеры на собачьей мове,

Хочешь чтобы люди прочли твой перепостный высер - не поленись и прогони хотя бы через гугл-транслейт. Или запощщь перевод рейтерской хуеты на нормальном человечьем русском языке.
А с мовой пиздуй вна цензор.нет.
Аноним 25/04/17 Втр 23:27:50  781032
RRRAGE!

>>781023
Так из /po/ его ссаными тряпками погнали, теперь здесь свои комплексы компенсирует.
Аноним 25/04/17 Втр 23:29:34  781034
RRRAGE!

>>781023
>>781032
Свинодвоечка триггернулась э-хе-хе-хи-хи.
Аноним 25/04/17 Втр 23:32:15  781040
RRRAGE!

>>781022
Готов поспорить, что ни один хохол не сможет запостить слово "дeгeнeраты" в этом треде.
Аноним 25/04/17 Втр 23:32:57  781043
RRRAGE!

009122.jpg (38Кб, 367x275)
000003.jpg (30Кб, 176x202)
1319196649kadda[...].jpg (45Кб, 450x300)
>>781031

ответишь пизда за смерть 406
моихь дедушек
Аноним 25/04/17 Втр 23:57:08  781092
RRRAGE!

Хочу раздела Сирии на асадитскую и демократическую проамериканскую на востоке под властью курдов.
Аноним 25/04/17 Втр 23:57:29  781094
RRRAGE! 2

14325436926940.jpg (79Кб, 852x817)
>>780944 (OP)
вся суть залупы
Аноним 26/04/17 Срд 01:02:44  781210
RRRAGE!

>>780944 (OP)
>"Путин сказал мне: Эрдоган, братишка..."
Аноним 26/04/17 Срд 05:00:47  781581
RRRAGE! 1

OeePmSG3n0M[1].jpg (220Кб, 1280x962)
Сосите хуй! А лучше помогите Асаду справиться с террористами и боевиками. Не каким-то забугорным хуесосам и пиндосам с их вассалами решать должен Асад уйти или нет!
Аноним 26/04/17 Срд 05:01:58  781583
RRRAGE! 1

>>780944 (OP)
СВАИХ НЕ БРАСАИМ
Аноним 26/04/17 Срд 05:25:26  781604
RRRAGE!

>>781581
>Не каким-то забугорным хуесосам и пиндосам с их вассалами решать должен Асад уйти или нет!
>большая суннитская часть страны хочет, чтобы шиит Асад ушел

[Назад][Обновить тред][Вверх][Каталог] [Реквест разбана] [Подписаться на тред] [ ] 21 | 4 | 16
Назад Вверх Каталог Обновить

Топ тредов
Избранное